Neler yeni

Lunc Coin Geleceği 2023 – Luna Classic Token Yorum

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
7
18
26
Değerlendirme - 0%
0   0   0
https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/2023/05/Lunc-Coin-Gelecegi.jpg

Lunc Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Lunc Coin nedir ve Lunc Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Terra ağı ve bu ağa bağlı olan UST ve Luna coin’ler kısa bir süre önce çöküşü ile gündeme gelmişti. %100’e yakın bir oranda değer kaybeden ve yatırımcılarını üzen bu coinlerle ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Terra ağının sahibi ve ekibi tarafından yapılan kurtarma girişimlerinin başarılı olmamasının ardından bu ağa yeni bir güncelleme yapılması ve yeni bir coin çıkarılması gündemde. Lunc adını verecekleri bu coin ile ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor. Lunc coin nedir ve hakkında nasıl yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

Lunc Coin Nedir?


Terra ağında yaşanan kötü gelişmeler ve stabil coini olan UST’nin %100 oranında düşüş yaşamasının ardından Luna coin de yatırıcılarını üzerek kötü bir düşüşe imza attı. Tarihinin en düşük seviyesine gerileyen bu coin hakkında devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Terra kurucusu ve ekibi tarafından ellerindeki BTC’lerin satılması, Avax satış gibi çeşitli kurtarma planları yapıldı ancak bunlar başarılı olamadı.Yapılan hamlelerin yetersiz kalmasının ardından yeni bir coin geliştirileceği açıklandı. Bu coine Lunc adı verilecek. Bu haberin ardından Lunc Coin nedir sorusu araştırılmaya başlandı ve Luna yatırıcılarına ne olacağı merak edilen başlıca konular arasında yer aldı. Lunc coin nasıl oluşacak ve özellikleri neler olacak işte detaylar…

  • TerraForm Labs tarafından blok zinciri ağında hard fork yani çatallama yapılacak.
  • Bu çatallama ile birlikte yeni bir Terra blockchain ağı meydana gelecek.
  • Yeni ağda meydana gelen Luna tokenleri Lunc adını alırken eski ağ yine devrede kalmaya devam edecek ve eski ağda yer alan Luna token Luna Classic token olarak adlandırılacak.
  • Yeni blok zinciri ağı ise Terra Classic adını alacak.
Lunc Coin Yorum


Lunc Coin yorum haberlerinde, Terra Luna kurucusu olan Do Kwon tarafından yapılan yeni güncelleme ile ilgili açıklamalar yer alıyor. Kwon geçtiğimiz günlerde twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni bir blok zinciri ağı kuracaklarını ve bu ağda stabil coin olmayacağını duyurdu.

Yeni yapılacak olan ağ geliştirmesinde yeni tokenin adına Luna adının vereceği ve eski tokenin adının ise Lunc olacağı açıklandı. Bu iki coinin de yeni Terra ağında mevcut olacağı ve birlikte yola devam edecekleri de belirtildi.

Lunc Coin Hangi Borsada?


Lunc Coin şu ada herhangi bir borsada listelenmiş değildir. 18 Mayıs tarihinde yapılacak olan toplantının ve oylamanın ardından yeni blok zinciri ağına geçilip geçilmeyeceğine karar verilecek. Eğer yeni bir ağda karar alınırsa Lunc Coin 27 Mayıs tarihinde borsalarda yerini alacak.


yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

 
Üst