Neler yeni

Garanti Altın Hesabı Nasıl Açılır (Garanti Bankası Altın Hesabı Yorumları)

HULK

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
8 Nis 2018
111
7
18
26
Değerlendirme - 0%
0   0   0
https://turkmmoforum.com/wp-content/uploads/2023/07/Garanti-Altin-Hesabi-Nasil-Acilir-min.jpg

Garanti Altın Hesabı Nasıl Açılır ve Garanti Bankası Altın Hesabı Açma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Garanti Bankası Vadeli Altın Hesabı işte detayları.

Garanti altın hesabı nasıl açılır
konusunu birikim yapmak isteyen birçok insan merak eder. Garanti Bankası’nda hesabı açmak için izleyebileceğiniz yollar şunlardır:

  • Banka şubesine gidebilirsiniz.
  • İnternet bankacılığını kullanabilirsiniz.
  • Mobil uygulama aracılığı ile altın hesabı açabilirsiniz.

Yüz yüze işlemler size daha güvenli geliyorsa en yakın şubeye giderek hesap işlemlerinizi hızlı bir şekilde başlatarak hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.Garanti Bankası Altın Hesabı Açma


Garanti Bankası müşterisi iseniz altın hesabı açmak oldukça kolaydır. Garanti Bankası altın hesabı açma işlemleri için müşteri numaranız ve şifrenizle mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra başvuru bölümüne gelin.

Başvuru bölümünden altın hesabı açma seçeneğine tıkladığınızda daha sonra adım adım yönlendirilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz mobil uygulamadan yapamazsınız ve banka şubesine gitmeniz gerekir işlemler bu şekilde başlar.Garanti Bankası Vadeli Altın Hesabı


Altın hesabı açmak için banka şubesine giderek işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hesabınızı vadeli ya da vadesiz olarak açabilirsiniz. Garanti Bankası vadeli altın hesabı açtığınızda bilezik, çeyrek altın yatırmak isterseniz öncelikle eşyalarınız banka tarafından inceleme altına alınır.

Altınlarınız hesabınıza yatırıldığında dilerseniz transfer yapabilir dilerseniz de yine banka şubesine giderek çekebilirsiniz. Vadeli hesap olduğunda belirli sürelerde faiz yoluyla kazanç elde etmiş olursunuz.Vadesiz Altın Hesabı Nedir


Vadesiz bir hesap açtığınızda bankanıza vade bildirimi yapmadan hesap yoluyla birikim yapabilirsiniz. Vadesiz altın hesabı nedir derseniz direkt elinizde olan altınları götürerek fiziki bir şekilde teslim edebilir sonra yine fiziki bir şekilde çekebilirsiniz.

Eğer altın hesabınızdan satış yapmak isterseniz altınınızı paraya çevirerek başka hesaba aktarma yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Altın bozdurma durumlarında sizden vergi alınmaz.Garanti Bankası Fiziki Altın Çekme


Altın hesabı açtırdıktan ve elinizde altınları fiziki bir şekilde bankaya yatırdıktan sonra istediğiniz zaman yine fiziki bir biçimde şubeye giderek altınlarınızı alabilirsiniz. Garanti Bankası fiziki altın çekme müşteri olduğunuzda oldukça basit işlemlerdir.

Hesabınızda dilediğiniz zaman çekme işlemi yapabilirsiniz. Hesabınızdan altın satmak isterseniz paraya çevirebilir ve başka hesaba para gönderebilirsiniz. Tüm işlemler güvenlik altında gerçekleştirilir.
yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

 
Üst