Neler yeni

Sabit Konu 1-99'UN KALBİ STERİASMT2 YAZ'IN İLK HAFTASI 2 HAZİRAN'DA KAPILARINI AÇIYOR.

SecST

TMF Moderatör
Yönetici
Moderatör
29 May 2022
24
15
3
23
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Senelerdir sektörün içerisinde yer alan sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Yeni projemizde bir çok youtuber, Türkiyenin en çok ziyaret edilen metin2 ilan ve forum siteleri facebook grup reklamları discord çekilişleri ve bir çok platformda yer alan sponsorlu reklamlarımız ile karşınızda olacağız. Sizler de sürekli aynı alt yapı ile bir birinin kopyası olan oyunları bir kenara koyarak keyifli kaliteli ve yeni bir alt yapı ile 02 Haziranda eğlencenin dibine vurmak ister misin ? haydi durma hemen bize katıl ve yerini al!

Diğer Sezonlarımızda ne yaptık ? Birinci, ikinci ve üçüncü sezonda farklı bir isimle yüksek oyuncu kitlemiz ile açılış gerçekleştirdik ardından yapılan turnuvalarda ödüller eksiksiz sahiplerine iletildi açılış anına ait görüntüler ve turnuvalar sonrasındaki ödül gönderimlerine ait bir çok görsel ve video facebook sayfamızda bulunmaktadır önceki sezonlarımızda bize güvenenler yanılmadı bu fırsatı kaçırma 4.Sezonda farklı bir isim ve yapı ile aramızda ol.

Dördüncü Sezonda Ne Gibi Değişikliklere Gittik? Oyunumuza yeni üretimler ve haritalar ekledik. İlk itemi sen yap değerli eşyalar kazan sistemi ile rekabete renk kattık WS turnuvası Lonca turnuvası Ronark etkinlikleri ve düzenli event takvimiz ile oyuncularımıza keyifli dakikalar sunmaya hazırız.

Genel Oyun Yapımınız Nedir? 1-99 level emek yapımız ile sizlere eğlenceli bir oyun imkanı sunuyoruz, 1-99'un 2008-2012 anılarınızın canlanacagı sohbet ve muhabbetin bol oldugu hem emek hem farm ile canınız sıkılmadan üretim nesnenelerinde abartıya kaçmayarak ve sadeliği koruyarak gerekli nesnelerin üretimlerini aktif hale getirdik.

Ödül Havuzunuz Nedir? Binlerce TL'lik ödül havumuzla sizlerle olacağız lonca turnuvası ws turnuvası ve discord çekilişleri ödül miktarı ve turnuva detayları için discord adresimize katılıp ilgili odayı kontrol edebilirsiniz.GENEL TANITIM
:flame:1-99 LEVEL ARALIĞI :flame:
:flame: EMEK SERVER YAPISI :flame:
:flame:SİMYA-KUŞAK-LYCAN YOK:flame:
:flame:KOSTÜM EFSUNLAMA YOK:flame:
:flame:pVM EFSUN SİSTEMİ:flame:
:flame:ÜNVAN SİSTEMİ:flame:
:flame:DERECE SİSTEMİ:flame:
:flame:KADİM EFSUN NESNESİ:flame:
:flame:GELİŞMİŞ OYUN SEÇENEKLERİ:flame:
:flame:SANDIK AYNASI SİSTEMİ:flame:
:flame:ZİNDAN GERİ DÖNÜŞ SİSTEMİ:flame:
:flame:GELİŞMİŞ EFSUN BOTU:flame:
:flame:GELİŞMİŞ K ENVANTERİ:flame:
:flame:BOSS SIRALAMA SİSTEMİ:flame:
:flame:GELİŞMİŞ OFFLINE SHOP:flame:
:flame:BOSS SİSTEMİ:flame:
:flame:NESNE ARAMA SİSTEMİ:flame:
:flame:RONARK ETKİNLİĞİ:flame:
:flame:UZAKTAN NPC SİSTEMİ:flame:
:flame:HIZLI BK VE RUHTAŞI:flame:
:flame:TİCARET LOG SİSTEMİ:flame:
:flame:ESKİ 3 TAŞ SİSTEMİ:flame:


2 HAZİRAN CUMA GÜNÜ SAAT 21:00'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE

 
Üst